Sprawcie Państwo, aby Wasz dom i biuro były czyste. Regularne czyszczenie wykładzin i dywanów usuwa roztocza i grzyby z otoczenia.

Państwa dywan, czy wykładzina zachowa dzięki temu dłuższy okres użytkowania.

Profesjonalne środki do prania firmy Karcher przywrócą kolory czyszczonych materiałów.

pranie tapicerek meblowych poznań

Dywan/wykładzina wyprana techniką ekstrakcji, która stosowana jest u nas, na wierzchu jest lekko wilgotna, natomiast od spodu sucha.

Rezultat – materiał wyprany zachowa swoją pierwotną sztywność i już po kilku godzinach gotowy jest do użytkowania.

dywan_wykladzina_tapicerka_maszyna-min

Z czyszczonej powierzchni znikają plamy, a wracają na nowo żywe kolory.

Czyszczenie ekstrakcyjne polega na przeniesieniu na wykładzinę/dywan środka czyszczącego, który rozpuszcza brud i odessaniu go wraz z rozpuszczonym brudem do pojemnika z wodą.

Regularne pranie/czyszczenie odświeża wygląd, wpływa na trwałość i higienę powierzchni. Jest to też idealne rozwiązanie dla alergików.

pranie tapicerki autokar

pranie tapicerki busa

Zajmujemy się powierzchniami o różnych wymiarach i cechach, dostosowujemy do nich używany sprzęt oraz środki czystości.

Nie zapominamy o środowisku naturalnym – środki, które stosujemy, są bezpieczne dla Państwa, a także Państwa bliskich oraz pracowników.

Jesteśmy elastyczni, nasze usługi dopasujemy do każdego klienta.

Sprawdźcie Państwo sami!

Kanapa, fotel, narożnik, czy pufa to miejsca jedne z najważniejszych w naszym domu, a utrzymanie ich w czystości nie należy do najłatwiejszych.

pranie tapicerek

Wszelkie plamy, czy zabrudzenia nie wyglądają ani ładnie, ani estetycznie. Czyszczenie tapicerki meblowej może być również konieczne za sprawą naszych czworonogów, ponieważ meble są często ich ulubionymi miejscami na zabawę oraz wypoczynek. Nie musi to być jednak żadnym problemem!

Polecamy, aby skorzystać z naszych usług czyszczenia tapicerek meblowych w Poznaniu oraz okolicach. Posiadamy nowoczesną futrossawkę z technologią małych, miękkich lamelek, dzięki której usuniemy wszystkie pozostałości po naszych czworonożnych przyjaciołach.

pranie tapicerki autokar

pranie tapicerki busa

Usuniemy wszelkie plamy i zabrudzenia, abyście mogli Państwo na nowo cieszyć się ze swoich mebli.

czyszczenie tapicerki poznań

Zadzwońcie Państwo do nas i umówcie się na wizytę!

Chcąc zapewnić najwyższej jakości pranie tapicerek meblowych, musimy sięgać po najlepszy sprzęt, dlatego pracujemy na profesjonalnych urządzeniach niemieckiej firmy Karcher.

pranie tapicerki poznań

Za pomocą specjalnej dyszy do tapicerki meblowej na czyszczony mebel naniesiony zostaje środek piorący, który przy użyciu szczotki lub gąbki zostaje dokładnie rozprowadzony.

Po chwili, gdy preparat zacznie działać, spryskujemy dany mebel, następuje odessanie preparatu wraz z rozpuszczonym brudem do pojemnika.

Dzieje się to pod dużym ciśnieniem, co sprawia, że czyszczenie tapicerki meblowej jest dogłębne i precyzyjne.

W celu jak najlepszego efektu lub w przypadku bardzo silnych zabrudzeń, proces można powtórzyć.

Regularne pranie/czyszczenie tapicerek meblowych odświeża wygląd, wpływa na trwałość i higienę naszych mebli.

Doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na alergię, czy posiadających zwierzęta domowe.

Nasza praca wykonywana jest starannie i rzetelnie, nie chlapiemy, nie rozlewamy wody – nasz sprzęt jest profesjonalny. Wokół czyszczonej powierzchni zostawiamy po sobie porządek. Po kilku godzinach meble gotowe są do użycia. Pranie tapicerek meblowych w Poznaniu tylko z PranieNaZawołanie24.pl!

Samochód to kolejne miejsce, w którym spędzamy bardzo dużo czasu z rodziną i znajomymi, a także podróżujemy z naszymi czworonogami. O zabrudzenia nietrudno – jemy, pijemy, może pojawić się też dużo sierści. Jak sobie z tym wszystkim poradzić?

pranie tapicerki autobus poznań

Oferujemy usługi prania i czyszczenia tapicerek we wszelkiego typu pojazdach: samochodach osobowych, samochodach typu VAN i SUV, busach, autobusach i autokarach oraz wielu innych.

czyszczenie tapicerki samochodowej w poznaniu

Dołożymy starań, aby każde auto mogło znów zachwycać estetyką i czystością. Każda podróż będzie w ten sposób przyjemniejsza. Warto też sięgnąć po usługi czyszczenia i prania tapicerki samochodowej, gdy chodzi o auta firmowe. Należy przecież zadbać o to, by odpowiednio prezentować się przed klientami oraz kontrahentami. Każdy element wizerunku na spotkaniu biznesowym, także wygląd i estetyka pojazdu, mogą wpłynąć na to, jak zostaniemy odebrani przez drugą stronę.

pranie tapicerki autokar

pranie tapicerki busa

Jeśli chodzi o czyszczenie tapicerek samochodowych na terenie Poznania, zaufajcie Państwo specjalistom z PranieNaZawołanie24.pl! Mamy duże doświadczenie, dysponujemy najlepszymi środkami na rynku, używamy nowoczesnych, zaawansowanych urządzeń czyszczących. Zapewniamy pełen profesjonalizm usługi.

Pranie tapicerki samochodowej w pojazdach typu SUV i VAN, autokarach, autobusach, busach, czy po prostu w Państwa prywatnym samochodzie osobowym, którym podróżujecie Państwo ze swoimi najbliższymi? Jesteśmy do Państwa usług!