O NAS

Wyróżnia nas wysoka kultura osobista oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza praca wykonywana jest starannie i rzetelnie, nie chlapiemy, nie rozlewamy wody, zostawiamy po sobie porządek.

 

Lubimy mieć wokół siebie porządek, lubimy pracować w schludnych pomieszczeniach oraz podróżować w komfortowych warunkach. Nie ma w tym nic dziwnego, Państwo zapewne mają podobne zdanie na ten temat. Nie zawsze jest jednak czas, aby zająć się porządkami. Czy znają Państwo uczucie porannej podróży autem do pracy z porozchlapywaną kawą na tapicerce? Firma PranieNaZawołanie24 powstała właśnie dla takich osób, jak Państwo!

Działamy na terenie Poznania i okolic, a oferujemy usługi, takie jak: pranie dywanów, wykładzin, pranie autobusu, autokaru, busa, samochodów osobowych, samochodu typu SUV lub VAN oraz praktycznie wszystkich innych powierzchni włókienniczych. Możemy więc pomóc Państwu z  największymi utrapieniami, uprzykrzającymi życie – niedopranymi plamami, brudnymi siedzeniami w samochodzie, czy wiecznie zalegającym kurzem na dywanie.

Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się Państwo jedynie na to, abyśmy zajęli się którymś z posiadanych mebli, czy też będziemy dla Państwa wykonywać czyszczenie samochodu, busa, czy autobusu i autokaru, zawsze możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm oraz rzetelną pracę. Dopasujemy się do Państwa potrzeb, użyjemy odpowiednich środków oraz sprzętów, zaoferujemy atrakcyjne ceny. Jesteśmy również otwarci na wszelkie formy długotrwałej współpracy, wykraczającej poza jednokrotne wyczyszczenie powierzchni dywanu, czy pranie samochodu.

Zapraszamy do kontaktu!

czyszczenie samochodu w poznaniu

Czyszczenie samochodu VAN, SUV, busa, czy domowego lub biurowego wyposażenia wymaga odpowiedniego podejścia i przygotowania. W tym celu współpracujemy jedynie z najlepszymi w branży. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy do dyspozycji mają zawsze sprawne, nowoczesne sprzęty oraz kompleksowe wyposażenie środków czyszczących. Każda sytuacja, każdy mebel, każde zabrudzenie jest inne i z każdym należy obejść się w inny sposób. Chcąc więc zapewnić odpowiednią jakość naszym klientom, musimy być przygotowani dosłownie na wszystko.

Jeśli więc poszukujecie Państwo kogoś, kto w profesjonalny sposób wykona pranie oraz czyszczenie powierzchni włókienniczych, samochodów (nawet typu SUV i VAN), busów, autobusów, autokarów lub innych materiałów, gdzie pojawiły się plamy, zabrudzenia, kurz, czy sierść na terenie Poznania i okolic, to najlepszą decyzją będzie kontakt z naszą firmą! Zapraszamy!