!!!! Na terenie miasta Poznań i okolic – dojazd gratis !!!!

 

CENNIK USŁUG – PONIŻEJ – PODANE KWOTY MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I JEST TO ORIENTACYJNY CENNIK. 

W CELU DOKŁADNEJ WYCENY USŁUGI PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY, PONIEWAŻ KAŻDE ZLECENIE WYCENIAMY INDYWIDUALNIE

 

!!!! JAKO JEDYNI PRACUJEMY NA NAJNOWSZYM SPRZĘCIE Karcher PUZZI 10/2 !!!!

 

WYRÓŻNIA NAS WYSOKA KULTURA OSOBISTA ORAZ INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA. NASZA PRACA WYKONYWANA JEST STARANNIE I RZETELNIE, NIE CHLAPIEMY, NIE ROZLEWAMY WODY, ZOSTAWIAMY PO SOBIE PORZĄDEK

 

NIE UŻYWAMY TANICH ZAMIENNIKÓW BEZ ODPOWIEDNICH ATESTÓW !! PRACUJEMY TYLKO NA ORYGINALNEJ CHEMII FIRMY KARCHER !!

* wystawiamy FV ( w tym przypadku doliczamy 23% VAT)

* usługi ekspresowe (zlecenie przyjęte i zrealizowane w tym samym dniu) oraz praca w nietypowych/niestandardowych dniach/godzinach wieczornych/nocnych –  (ceny wzrastają o 50%)

Nasza firma działa na terenie Poznania i okolic, a zajmujemy się czyszczeniem i praniem różnego rodzaju powierzchni, w tym wykładzin domowych oraz biurowych i dywanów (nawet tak wymagających, jak wełniane oraz shaggy). Korzystamy z profesjonalnych środków oraz sprzętów. Potrafimy pomóc nawet w najtrudniejszych sytuacjach, kiedy wydawałoby się, że już nic nie pomoże w usunięciu plamy lub innego zabrudzenia. Czy można jednak zrobić coś samodzielnie, aby je usunąć lub przynajmniej odpowiednio przygotować do tego, abyśmy my zajęli się przywróceniem Państwa dywanu lub wykładziny do idealnego stanu? Oto kilka praktycznych porad od naszych ekspertów.

Zastanawiają się Państwo, kto wykona dla Państwa czyszczenie biurowej wykładziny, czy pranie wełnianego dywanu oraz sprawdzacie Państwo już cenniki profesjonalnych firm czyszczących? Zanim do tego Państwo przystąpicie, warto zastanowić się, w jaki sposób powstała plama. Zależnie od charakteru zabrudzenia należy ją potraktować innymi środkami.

Przede wszystkim – nie należy panikować i wykonywać pochopnych czynności, gdy pojawi się zabrudzenie! Jeśli w niewłaściwy sposób się nim Państwo zajmiecie, można jedynie pogorszyć sytuację, a wówczas, w skrajnie trudnych przypadkach, nawet my możemy nie dać rady. Przykładowo, plamy z krwi nie powinno się zanurzać w gorącej wodzie, ponieważ to jedynie ją utrwali. Niektóre rodzaje plam, pomimo tego, że najlepiej usuwać je jak najszybciej, lepiej od razu pozostawić profesjonalistom, gdyż należy użyć środków, takich jak benzyna, alkohol, rozpuszczalnik lub amoniak. Nie trudno się domyślić, że jeśli nie sięgnie się w takim wypadku po profesjonalne czyszczenie dywanu lub wykładziny, to można zniszczyć tkaninę i z małej plamy wyniknie konieczność dużego wydatku na nowe wyposażenie pomieszczenia.

Mamy nadzieję, że zdołaliśmy wszystkich przekonać, iż warto wybrać czyszczenie wykładziny, dywanu, ale także innych powierzchni przez specjalistów. Nie chcieliby Państwo przecież zmieniać swojego ulubionego wełnianego dywanu lub dywanu shaggy bądź też wykładziny biurowej. Nie musicie Państwo również szukać kogoś, kto się tym zajmie, ponieważ nasza ekipa specjalistów jest kimś, komu możecie bez problemu zaufać! Nie szukajcie Państwo dłużej cennika prania dywanów i wykładzin, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób. Na cenę wpływa chociażby powierzchnia i rodzaj tkaniny, a także stopień oraz charakter zabrudzenia, co przed chwilą szczegółowo Państwu opisaliśmy.

Pranie wykładzin i dywanów w Poznaniu? Tylko PranieNaZawołanie24.pl!